Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > G9225L24B-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
5263964G9225L24B-FSR attēlsMechatronics
G9225L24B-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    G9225L24B-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 92X25MM 24VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Svars
    0.218 lb (98.88g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    24VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.090 in H2O (22.4 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 92mm L x 92mm H
  • Sērija
    G9225
  • RPM
    2000 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    27.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.090A