Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > G1238L48B-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
483994G1238L48B-FSR attēlsMechatronics
G1238L48B-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    G1238L48B-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    38.00mm
  • Svars
    0.74 lb (335.66g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    48VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Sērija
    G1238
  • RPM
    2400 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    38.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.130A