Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F8025S24B1-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
2523056F8025S24B1-FSR attēlsMechatronics
F8025S24B1-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F8025S24B1-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Svars
    0.174 lb (78.93g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    24VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.050 in H2O (12.4 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Sērija
    F8025
  • RPM
    1500 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    20.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Speed Sensor (Tach)
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.050A