Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F1238S12B1-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
520173F1238S12B1-FSR attēlsMechatronics
F1238S12B1-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F1238S12B1-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    38.00mm
  • Svars
    0.536 lb (243.13g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.140 in H2O (34.9 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Sērija
    F1238-S
  • RPM
    1800 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    34.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Speed Sensor (Tach)
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.180A