Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > F1238E48BT-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
6902035F1238E48BT-FSR attēlsMechatronics
F1238E48BT-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F1238E48BT-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
  • ECAD modelis
  • Platums
    38.00mm
  • Svars
    0.536 lb (243.13g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    48VDC
  • Izbeigšana
    2 Terminals
  • Statiskais spiediens
    0.280 in H2O (69.7 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 119mm L x 119mm H
  • Sērija
    F1238-S
  • RPM
    2800 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    43.0 dB(A)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - rāmis
  • Materiāls - asmeņi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.210A