Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > ZLP32300P2032G
Pieprasīt citātu
Latviešu
ZLP32300P2032G
  • Daļas numurs
    ZLP32300P2032G
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 32KB OTP 20DIP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-DIP
  • Ātrums
    8MHz
  • Sērija
    Crimzon™ ZLP
  • RAM lielums
    237 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    OTP
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (32K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Citi vārdi
    ZLP32300P2032G-ND
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • I / O skaits
    16
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    Z8 Crimzon™ ZLP Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 32KB (32K x 8) OTP 20-DIP