Pieprasīt citātu
Latviešu
5875902MAX9502GEXK+T attēlsMaxim Integrated
MAX9502GEXK+T
  • Daļas numurs
    MAX9502GEXK+T
  • Apraksts
    IC VIDEO AMP W/FILTER SC70-5
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.5 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SC-70-5
  • Slew Rate
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Izvades veids
  • Citi vārdi
    MAX9502GEXK+TTR
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
  • Pašreizējais - piedāvājums
    5.3mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    95mA