Pieprasīt citātu
Latviešu
2732646MAX5154BCEE+ attēlsMaxim Integrated
MAX5154BCEE+
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MAX5154BCEE+
  • Apraksts
    IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Supply, Digital
    5V
  • Spriegums - Supply, Analog
    5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-QSOP
  • Izstādes laiks
    15µs (Typ)
  • Sērija
  • Atsauces veids
    External
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Izvades veids
    Voltage - Buffered
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C