Pieprasīt citātu
Latviešu
4637269MAX4275BAEUA attēlsMaxim Integrated
MAX4275BAEUA
  • Daļas numurs
    MAX4275BAEUA
  • Apraksts
    IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    500µV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-uMAX
  • Slew Rate
    0.7 V/µs
  • Sērija
    GainAmp™
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Izvades veids
    Rail-to-Rail
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-uMAX
  • Pašreizējais - piedāvājums
    355µA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    65mA
  • Pašreizējais - ieejas nobīde
    50pA
  • Bāzes daļas numurs
    MAX4275
  • Pastiprinātāja tips
    General Purpose
  • -3db Joslas platums
    1.7MHz