Pieprasīt citātu
Latviešu
1503919MAX2769EVKIT+ attēlsMaxim Integrated
MAX2769EVKIT+
  • Daļas numurs
    MAX2769EVKIT+
  • Apraksts
    KIT EVAL FOR MAX2769
  • ECAD modelis
  • Tips
    GNSS (Galileo, GLONASS, GPS)
  • Piegādāts saturs
    Board(s)
  • Sērija
  • Citi vārdi
    Q10872781
    Q10932046
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    MAX2769
MAX280CWE+T
MAX280CWE+T
Apraksts: IC FILTER LOWPASS 16-SOIC
Ražotāji: Maxim Integrated
Noliktavā
MAX27K600D
MAX27K600D
Apraksts: RES 27.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL