Pieprasīt citātu
Latviešu
6617454MAX1947ETA25+ attēlsMaxim Integrated
MAX1947ETA25+
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MAX1947ETA25+
  • Apraksts
    IC REG BST 2.5V 214MA SYNC 8TDFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    0.7V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    3.6V
  • Topoloģija
    Boost
  • Sinhronais taisngriezis
    Yes
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-TDFN-EP (3x3)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Strip
  • Iepakojums / lieta
    8-WDFN Exposed Pad
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Step-Up
  • Frekvence - pārslēgšana
    Up to 2MHz
  • Detalizēts apraksts
    Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 214mA 8-WDFN Exposed Pad
  • Pašreizējais - izlaide
    214mA