Pieprasīt citātu
Latviešu
479MAX17501EATB+ attēlsMaxim Integrated
MAX17501EATB+
  • Daļas numurs
    MAX17501EATB+
  • Apraksts
    IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ieeja (min)
    4.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    60V
  • Topoloģija
    Buck
  • Sinhronais taisngriezis
    Yes
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    10-TDFN (3x2)
  • Sērija
    Himalaya
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Step-Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    600kHz
  • Detalizēts apraksts
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad
  • Pašreizējais - izlaide
    500mA