Pieprasīt citātu
Latviešu
ICL7621BCPA
  • Daļas numurs
    ICL7621BCPA
  • Apraksts
    IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    5mV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-PDIP
  • Slew Rate
    0.016 V/µs
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Izvades veids
    Rail-to-Rail
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Shēmu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Gain joslas platuma produkts
    480kHz
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-PDIP
  • Pašreizējais - piedāvājums
    100µA
  • Pašreizējais - ieejas nobīde
    1pA
  • Bāzes daļas numurs
    ICL7621
  • Pastiprinātāja tips
    General Purpose
ICL7621BCPA+
ICL7621BCPA+
Apraksts: IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP