Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Datu iegūšana - digitālie potenciometri > DS1869-50
Pieprasīt citātu
Latviešu
DS1869-50
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DS1869-50
  • Apraksts
    IC RHEOSTAT DALLAST 3V 50K 16DIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    ±2.7 V ~ 8 V
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperatūras koeficients (tips)
    750 ppm/°C
  • Konusveida
    Linear
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-PDIP
  • Sērija
    Dallastat™
  • Izturība - tīrītājs (Ohms) (tips)
    400
  • Pretestība (ohm)
    50k
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Krānu skaits
    64
  • Shēmu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    Non-Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saskarne
    Pushbutton, Serial
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 16-PDIP