Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Pulkstenis / Laiks - kavēšanās līnijas > DS1100LU-300+
Pieprasīt citātu
Latviešu
2250818DS1100LU-300+ attēlsMaxim Integrated
DS1100LU-300+
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DS1100LU-300+
  • Apraksts
    IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3 V ~ 3.6 V
  • Pieskaries piecelt
    60ns
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-uMAX
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Krānu / soļu skaits
    5
  • Neatkarīgo kavēšanos skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Nonprogrammable
  • Detalizēts apraksts
    Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 300ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)