Pieprasīt citātu
Latviešu
3603907DG300ACJ+ attēlsMaxim Integrated
DG300ACJ+
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DG300ACJ+
  • Apraksts
    IC SWITCH DUAL SPST 14DIP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Supply, Single (V +)
  • Spriegums - piegāde, divkāršs (V ±)
    ±5 V ~ 18 V
  • Pārslēgšanās laiks (tonis, tofs) (maksimālais)
    300ns, 250ns
  • Pārslēgt ķēdi
    SPST - NO
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    14-PDIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    14-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • On-State Resistance (Max)
    50 Ohm
  • Shēmu skaits
    2
  • Multiplexer / Demultiplexer Circuit
    1:1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    2 Circuit IC Switch 1:1 50 Ohm 14-PDIP
  • Strāva - noplūde (IS (izslēgts)) (maksimālais)
    5nA
  • Šķērsruna
    -74dB @ 500kHz
  • Uzlādes iesmidzināšana
    12pC
  • Kanāla un kanāla atbilstība (ΔRon)
  • Channel Capacitance (CS (izslēgts), CD (izslēgts))
    14pF, 14pF