Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Ultraskaņas uztvērēji, raidītāji > MB1010-000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5623390MB1010-000 attēlsMaxBotix Inc.
MB1010-000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MB1010-000
  • Apraksts
    ULTRASONIC SENSOR LV-MAXSONAR-EZ
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    RoHS atbilstības sertifikāts
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.8 V ~ 5.5 V
  • Sērija
    LV-MaxSonar-EZ
  • RoHS statuss
    RoHS Compliant
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 65°C (TA)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Biežums
    42kHz
  • Detalizēts apraksts
    Ultrasonic Sensor 42kHz
  • Stara leņķis
    45°
MB101
MB101
Apraksts: RECTIFIER BRIDGE 10A 100V BR-6