Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > LED vadītāji > LDD-600LS
Pieprasīt citātu
Latviešu
7010772LDD-600LS attēlsMEAN WELL
LDD-600LS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LDD-600LS
  • Apraksts
    LED DRIVER CC BUCK 2-28V 600MA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    2 ~ 28 V
  • Spriegums - ieeja (min)
    9V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    32V
  • Tips
    Constant Current
  • Topoloģija
    Buck
  • Izmērs / Izmēri
    1.00" L x 0.41" W x 0.37" H (25.4mm x 10.5mm x 9.3mm)
  • Sērija
    LDD-L
  • Iepakojums / lieta
    16-SMD Module
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OTP, SCP
  • Efektivitāte
    95%
  • Pārklājums
    PWM
  • Detalizēts apraksts
    600mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    600mA