Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED apgaismojums - COB, dzinēji, moduļi > SST-90-R-F11-HG100
Pieprasīt citātu
Latviešu
5150094SST-90-R-F11-HG100 attēlsLuminus Devices
SST-90-R-F11-HG100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SST-90-R-F11-HG100
  • Apraksts
    BIG CHIP LED HB MODULE 275LM RED
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums
    624nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2V
  • Skata leņķis
    100°
  • Tips
    Chip On Board (COB)
  • Temperatūra - pārbaude
    25°C
  • Izmērs / Izmēri
    11.00mm L x 10.00mm W
  • Sērija
    SST-90
  • Iepakojums
    Tray
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Lūmeni / Watt @ Current - Test
    63 lm/W
  • Gaismas izstarojošā virsma (LES)
    8.00mm Diameter
  • Objektīva tips
    Domed
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    5.40mm
  • Flux @ Current / Temperature - Tests
    400 lm (Typ)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 Red Square
  • Pašreizējais tests
    3.2A
  • Pašreizējais - maksimālais
    27A