Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Interfeiss - Telekom > UCC2750DWTRG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
UCC2750DWTRG4
  • Daļas numurs
    UCC2750DWTRG4
  • Apraksts
    IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-SOIC
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C