Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF demodulatori > TRF371135IRGZR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TRF371135IRGZR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TRF371135IRGZR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    48-VQFN (7x7)
  • Sērija
  • RF frekvence
    1.7GHz ~ 6GHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    48-VFQFN Exposed Pad
  • P1dB
    3dBV
  • Trokšņa attēls
    17.5dB
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • LO frekvence
    1.7GHz ~ 6GHz
  • Iegūt
    45dB
  • Funkcija
    Demodulator
  • Detalizēts apraksts
    RF Demodulator IC 1.7GHz ~ 6GHz 48-VFQFN Exposed Pad
  • Pašreizējais - piedāvājums
    370mA