Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TPS7A8500RGRR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS7A8500RGRR
  • Daļas numurs
    TPS7A8500RGRR
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.5V @ 4A
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    0.8V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
    5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-VQFN (3.5x3.5)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    20-VFQFN Exposed Pad
  • PSRR
    42dB ~ 25dB (10kHz ~ 500kHz)
  • Izvades veids
    Adjustable/Programmable
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC 1 Output 4A 20-VQFN (3.5x3.5)
  • Strāva - piegāde (maks.)
    6mA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    4mA
  • Pašreizējais - izlaide
    4A