Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TPS799185YZUR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS799185YZUR
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    TPS799185YZUR
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 1.85V 200MA 5DSBGA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.18V @ 200mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    5-DSBGA (1x1.37)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    5-UFBGA, DSBGA
  • PSRR
    70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    60µA
  • Pašreizējais - izlaide
    200mA