Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS77501MPWPREPG4
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    TPS77501MPWPREPG4
  • Apraksts
    IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
    5.5V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-HTSSOP
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • PSRR
    60dB (100Hz)
  • Izvades veids
    Adjustable
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 20-HTSSOP
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    125µA
  • Pašreizējais - izlaide
    500mA