Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TPS70251PWPG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS70251PWPG4
Noliktavā
140+
  • Daļas numurs
    TPS70251PWPG4
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 20HTSSOP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.28V @ 500mA, -
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    3.3V, 1.8V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-HTSSOP
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • PSRR
    60dB (1KHz), 50dB (1kHz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V 500mA, 250mA 20-HTSSOP
  • Strāva - piegāde (maks.)
    230µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    190µA
  • Pašreizējais - izlaide
    500mA, 250mA