Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS57160-Q1EVM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TPS57160-Q1EVM
  • Apraksts
    EVAL MODULE FOR TPS57160-Q1
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    5V
  • Spriegums - ievade
    9 V ~ 16 V
  • Izmantotā IC / daļa
    TPS57160-Q1
  • Piegādāts saturs
    Board(s)
  • Sērija
    SWIFT™, Eco-Mode™
  • Regulatora topoloģija
    Buck
  • Izejas un tips
    1, Non-Isolated
  • Citi vārdi
    TPS57160-Q1EVM-ND
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Galvenais mērķis
    DC/DC, Step Down
    Not applicable / Not applicable
  • Frekvence - pārslēgšana
    2MHz
  • Detalizēts apraksts
    TPS57160-Q1 SWIFT™, Eco-Mode™ DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Pašreizējais - izlaide
    1A