Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS40056PWPG4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
180+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TPS40056PWPG4
  • Apraksts
    IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    10 V ~ 40 V
  • Topoloģija
    Buck
  • Sinhronais taisngriezis
    Yes
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-HTSSOP
  • Sērija
  • Sērijas saskarnes
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Izvades veids
    Transistor Driver
  • Izejas fāzes
    1
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Step-Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    100kHz ~ 1MHz
  • Darba cikls (maksimālais)
    90%