Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - Uzraugi > TPS3305-18DRG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPS3305-18DRG4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TPS3305-18DRG4
  • Apraksts
    IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slieksnis
    1.68V, 2.93V
  • Tips
    Multi-Voltage Supervisor
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
  • Atstatīt taimautu
    140 ms Minimum
  • Atiestatīt
    Active High/Active Low
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Izeja
    Push-Pull, Totem Pole
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TJ)