Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Lineāri - pastiprinātāji - audio > TPA3100D2PHPG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPA3100D2PHPG4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TPA3100D2PHPG4
  • Apraksts
    IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    10 V ~ 26 V
  • Tips
    Class D
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    48-HTQFP (7x7)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    48-TQFP Exposed Pad
  • Izvades veids
    2-Channel (Stereo)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Maks. Izejas jauda x kanāli @ slodze
    21.8W x 2 @ 8 Ohm