Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > TMS320F2801PZA-60
Pieprasīt citātu
Latviešu
TMS320F2801PZA-60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TMS320F2801PZA-60
  • Apraksts
    IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    1.71 V ~ 1.89 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-LQFP (14x14)
  • Ātrums
    60MHz
  • Sērija
    C2000™ C28x Fixed-Point
  • RAM lielums
    6K x 16
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    32KB (16K x 16)
  • Perifērijas ierīces
    POR, PWM, WDT
  • Iepakojums / lieta
    100-LQFP
  • Citi vārdi
    TMS320F2801PZA60
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    35
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)