Pieprasīt citātu
Latviešu
TMS320C6727ZDH250
  • Daļas numurs
    TMS320C6727ZDH250
  • Apraksts
    IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
  • Spriegums - I / O
    3.30V
  • Spriegums - Core
    1.20V
  • Tips
    Floating Point
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    256-BGA (17x17)
  • Sērija
    TMS320C672x
  • Iepakojums / lieta
    256-BGA
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 90°C (TC)
  • On-Chip RAM
    288kB
  • Neatstarojoša atmiņa
    ROM (384 kB)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saskarne
    EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI
  • Pulksteņa ātrums
    250MHz