Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TLV713185PDQNR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TLV713185PDQNR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TLV713185PDQNR
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.7V @ 150mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-X2SON (1x1)
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    4-XDFN Exposed Pad
  • PSRR
    70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 4-X2SON (1x1)
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    75µA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA