Pieprasīt citātu
Latviešu
921184
TLV27L2IDGKRG4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TLV27L2IDGKRG4
  • Apraksts
    IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    500µV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-VSSOP
  • Slew Rate
    0.06 V/µs
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Izvades veids
    Rail-to-Rail
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Shēmu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Gain joslas platuma produkts
    160kHz