Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > TLV2217-18KCSE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
388744
TLV2217-18KCSE3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
700+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TLV2217-18KCSE3
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220-3
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.8V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    12V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220-3
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • PSRR
    62dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 125°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA TO-220-3
  • Pašreizējais - izlaide
    500mA