Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma atsauce > TL4050C10QDCKR
Pieprasīt citātu
Latviešu
TL4050C10QDCKR
  • Daļas numurs
    TL4050C10QDCKR
  • Apraksts
    IC VREF SHUNT 10V SC70
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    10V
  • Spriegums - ievade
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    50ppm/°C
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    TL4050C10QDCKRG4
    TL4050C10QDCKRG4-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz
    150µVrms
  • Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz
  • Detalizēts apraksts
    Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
  • Pašreizējais - piedāvājums
  • Pašreizējais - izlaide
    15mA