Pieprasīt citātu
Latviešu
THS4150IDGKRG4
  • Daļas numurs
    THS4150IDGKRG4
  • Apraksts
    IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    1.1mV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-VSSOP
  • Slew Rate
    650 V/µs
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Izvades veids
    Differential
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Gain joslas platuma produkts
    340MHz
  • Detalizēts apraksts
    Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP
  • Pašreizējais - piedāvājums
    17.5mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    85mA
  • Pašreizējais - ieejas nobīde
    4.3µA
  • Bāzes daļas numurs
    THS4150
  • Pastiprinātāja tips
    Differential
  • -3db Joslas platums
    150MHz