Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > SN74V263-6PZA
Pieprasīt citātu
Latviešu
SN74V263-6PZA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
90+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SN74V263-6PZA
  • Apraksts
    IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.15V ~ 3.45V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    80-LQFP (14x14)
  • Sērija
    74V
  • Retransmites iespējas
    Yes
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    Yes
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    80-LQFP
  • Citi vārdi
    SN74V2636PZA
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Atmiņas izmērs
    144K (8K x 18)(16K x 9)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Synchronous
  • FWFT atbalsts
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    166MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    35mA