Pieprasīt citātu
Latviešu
850936
SN74ABT16240ADGGR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SN74ABT16240ADGGR
  • Apraksts
    IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    48-TSSOP
  • Sērija
    74ABT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)