Pieprasīt citātu
Latviešu
SN64BCT245NSRE4
  • Daļas numurs
    SN64BCT245NSRE4
  • Apraksts
    IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-SO
  • Sērija
    64BCT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Izvades veids
    3-State
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Elementu skaits
    1
  • Bitu skaits uz elementu
    8
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loģikas tips
    Transceiver, Non-Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
  • Detalizēts apraksts
    Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SO
  • Current - Output High, Low
    3mA, 24mA; 15mA, 64mA