Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RFID pārvadātāji, birkas > RI-TRP-W9QL-30
Pieprasīt citātu
Latviešu
44392
RI-TRP-W9QL-30
  • Daļas numurs
    RI-TRP-W9QL-30
  • Apraksts
    RFID 30MM DISK TRANSP R/W 80BIT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Rakstāmā atmiņa
    80b (User)
  • Tehnoloģija
    Passive
  • Stils
    Encapsulated
  • Standarti
    ISO 11784, ISO 11785
  • Izmērs / Izmēri
    29.40mm Dia x 8.40mm
  • Sērija
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    Read/Write
    Lead free / RoHS Compliant
  • Biežums
    134.2kHz
  • Detalizēts apraksts
    RFID Tag Read/Write 80b (User) Memory 134.2kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated