Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > REG113EA285250G4
Pieprasīt citātu
Latviešu
135711
REG113EA285250G4
  • Daļas numurs
    REG113EA285250G4
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 2.85V 400MA 8VSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.41V @ 400mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    2.85V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-VSSOP
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 400mA 8-VSSOP
  • Strāva - piegāde (maks.)
    1mA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    500µA
  • Pašreizējais - izlaide
    400mA