Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > REG102NA-5/250
Pieprasīt citātu
Latviešu
464270
REG102NA-5/250
  • Daļas numurs
    REG102NA-5/250
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    0.27V @ 250mA
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    10V
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Citi vārdi
    REG102NA-5CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-23-5
  • Strāva - piegāde (maks.)
    800µA
  • Pašreizējais - izlaide
    250mA