Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > DC DC pārveidotāji > PTD08A020WAG
Pieprasīt citātu
Latviešu
PTD08A020WAG
  • Daļas numurs
    PTD08A020WAG
  • Apraksts
    DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 20A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    0.7 ~ 3.6 V
  • Spriegums - ieeja (min)
    4.75V
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    14V
  • Tips
    Non-Isolated PoL Module
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
    Powertrain™
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    12-SMD Module
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
  • Efektivitāte
    91%
  • Detalizēts apraksts
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 3.6 V 20A 4.75V - 14V Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    20A