Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Datu ieguve - ADC / DAC - īpašs nolūks > PCM1750U/1KG4
Pieprasīt citātu
Latviešu
PCM1750U/1KG4
  • Daļas numurs
    PCM1750U/1KG4
  • Apraksts
    IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma piegādes avots
    Analog and Digital, Dual ±
  • Spriegums - piegāde
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Tips
    ADC, Audio
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-SOIC
  • Sērija
  • Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē)
  • Izšķirtspēja (biti)
    18 b
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C