Pieprasīt citātu
Latviešu
OPA4350EA/2K5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OPA4350EA/2K5
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    150µV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-SSOP
  • Slew Rate
    22 V/µs
  • Sērija
    MicroAmplifier™
  • Iepakojums / lieta
    16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Izvades veids
    Rail-to-Rail
  • Citi vārdi
    OPA4350EA/2K5G4
    OPA4350EA/2K5G4-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    4
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Gain joslas platuma produkts
    38MHz
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP
  • Pašreizējais - piedāvājums
    5.2mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    40mA