Pieprasīt citātu
Latviešu
OPA4244EA/250
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OPA4244EA/250
  • Apraksts
    IC OPAMP GP 430KHZ 14TSSOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    700µV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    14-TSSOP
  • Slew Rate
    0.16 V/µs
  • Sērija
    MicroAmplifier™
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Izvades veids
  • Citi vārdi
    OPA4244EA250
    OPA4244EATR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    4
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Gain joslas platuma produkts
    430kHz
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP
  • Pašreizējais - piedāvājums
    40µA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    25mA