Pieprasīt citātu
Latviešu
OPA2353EA/2K5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    OPA2353EA/2K5
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    3mV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-VSSOP
  • Slew Rate
    22 V/µs
  • Sērija
    MicroAmplifier™
  • Iepakojums / lieta
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Izvades veids
    Rail-to-Rail
  • Citi vārdi
    OPA2353EA/2K5-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Gain joslas platuma produkts
    44MHz
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
  • Pašreizējais - piedāvājums
    5.2mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    40mA