Pieprasīt citātu
Latviešu
OPA124U/2K5E4
  • Daļas numurs
    OPA124U/2K5E4
  • Apraksts
    IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    200µV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Slew Rate
    1.6 V/µs
  • Sērija
    Difet®
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Izvades veids
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Gain joslas platuma produkts
    1.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
  • Pašreizējais - piedāvājums
    2.5mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    10mA