Pieprasīt citātu
Latviešu
ONET2501PARGT
  • Daļas numurs
    ONET2501PARGT
  • Apraksts
    IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    3 V ~ 3.6 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-QFN (3x3)
  • Slew Rate
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    16-VFQFN Exposed Pad
  • Izvades veids
    Differential
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Limiting Amplifier 1 Circuit Differential 16-QFN (3x3)
  • Pašreizējais - piedāvājums
    32mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    25mA
  • Bāzes daļas numurs
    ONET2501
  • Pastiprinātāja tips
    Limiting
  • -3db Joslas platums
    45kHz
ONET2501PARGTRG4
ONET2501PARGTRG4
Apraksts: IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN