Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > MSP430G2211IRSA16T
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSP430G2211IRSA16T
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    MSP430G2211IRSA16T
  • Apraksts
    IC MCU 16BIT 2KB FLASH 16QFN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Ātrums
    16MHz
  • RAM lielums
    128 x 8
  • Programmas atmiņas izmērs
    2KB (2K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)